top of page

PROCES PROJEKTOWY

 ROZMOWA
 ROZMOWA
Zaczynamy od rozmowy, w poszukiwaniu nici porozumienia i wspólnej myśli estetycznej. Na tym etapie staram się dowiedzieć jak najwięcej o projektowanej przestrzeni oraz przede wszystkim o Waszych potrzebach, nawykach i gustach. Tak, by ostatecznie miejsce było dopasowane pod względem funkcjonalnym, ale także było przedłużeniem Waszej osobowości/idei i wrażliwości.
Istotnym punktem początkowych rozmów jest również określenie szacunkowego budżetu, by projekt nie był oderwany od realiów.
KONCEPCJA
Na podstawie wymienionych myśli i inspiracji przygotowuję nowy układ przestrzenny, który uwalnia potencjał miejsca oraz jest maksymalnie dopasowany do Waszych potrzeb. Nieszablonowe podejście i indywidualne rozwiązania przynoszą zwykle zaskakujące efekty, nawet w najtrudniejszych przestrzeniach. Wstępną wizję materiałowo-kolorystyczną przekazuję w formie wrażeniowego kolażu, ukazującego klimat, pomysły na detale i inne cechy charakterystyczne, nadające unikatowości danej przestrzeni. Zależy mi również, by na tym etapie pokazać na żywo jak najwięcej próbek materiałów, by móc dosłownie doświadczyć ich na skórze.
DOKUMENTACJA
Przygotowana przeze mnie dokumentacja techniczna jest wytyczną dla wykonawców poszczególnych branż i pozwala na rozpoczęcie prac budowlanych. Rysunki przedstawiają również wszystkie nietypowe rozwiązania, detale, w odpowiedniej skali i opisem niezbędnym do prawidłowej realizacji. Na tym etapie służę pomocą w szukaniu wykonawców i kontakcie z nimi, W razie potrzeby przekazuję również namiary do swoich zaufanych fachowców, firm, rzemieślników, z którymi już współpracowałam i mam pewność, co do najwyższej jakości ich usług.
NADZÓR
W ramach nadzoru autorskiego czuwam nad przebiegiem prac zgodnie z projektem, Jestem w kontakcie z wykonawcami, wspólnie omawiamy dokumentację, tworzymy próbki, prototypy, szukamy satysfakcjonujących rozwiązań. Wspieram również w kwestiach zakupowych, pozyskując atrakcyjne oferty od zaufanych dostawców.
Tego rodzaju opieka pozwala zaoszczędzić wiele czasu, stresu i daje pewność, że projekt zostanie urzeczywistniony z dbałością o każdy detal. Wisienką na torcie jest przygotowanie sesji zdjęciowej, która oczywiście poza Waszym zadowoleniem, jest również dla mnie sporą gratyfikacją ;) 
proces.jpg

KONTAKT

N'concept Natalia Adamczyk

ul. Smardzowska 69C

52-234 Wrocław

NIP 8992578917

600 180 471

© 2022 by nconcept.pl / All rights reserved

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
bottom of page