top of page

AUTORSKA PRACOWNIA NATALII ADAMCZYK

PRACOWNIA

N'concept to autorska pracownia projektowania wnętrz, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Prowadzona od 2016 roku przez Natalię Adamczyk* absolwentkę Politechniki Wrocławskiej wydziału Architektury i Urbanistyki.

        Wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z inspirującymi ludźmi ugruntowały moją wiedzę i wyostrzyły wrażliwość projektową.  Projekty, które tworzę to wizualny zlepek styli, wrażeń zmysłowych, nieszablonowych rozwiązań i potencjału miejsca. Cenię rzemiosło, szlachetność i jakość naturalnych materiałów, pracę lokalnych twórców. Każdy projekt traktuję jako osobną, wyjątkową historię, którą buduję na bazie wnikliwej obserwacji i analizy potrzeb konkretnego człowieka. 

W efekcie powstają przestrzenie szyte na miarę, unikalne i ponadczasowe, które zwykle wykraczają poza oczekiwania inwestora. Współpraca na zasadach partnerskich, elastyczne podejście do procesu projektowego i obustronne zaufanie pozwalają na sprawną realizację w najwyższej jakości i satysfakcji. Kompleksowość obsługi i wsparcie na każdym z etapów prac to wartości szczególnie doceniane przez moich klientów.

* Prywatnie psia mama, kolekcjonerka drobnych zachwytów nad otaczającym pięknem. W wolnym czasie tańczy, siedzi w kinie lub nadaje drugie życie zapomnianym przedmiotom.

Natalia Adamczyk architektka

PRACOWNIA

PROJEKTY

PROJEKTY
REFERECJE

Katarzyna Ćwikła, Wrocław

“Polecam bardzo współpracę z Natalią. Niebanalne projekty, wysoka dbałość o każdy detal oraz super opieka nad klientem sprawiają, że wnętrze zyskuje piękny wygląd, funkcjonalność, a przede wszystkim duszę!"

REFERENCJE

KONTAKT

KONTAKT

N'concept Natalia Adamczyk

ul. Smardzowska 69C

52-234 Wrocław

NIP 8992578917

600 180 471

ZACIEKAWIŁY CIĘ MOJE PROJEKTY?

SKONTAKTUJMY SIĘ!

Dzięki za wiadomość!

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
bottom of page